internetten-para-kazanma-yollari

En Çok Tercih Edilen İnternetten Para Kazanma Yöntemleri

İnternetten para kazanmak diğer para kazanma yöntemlerine göre çok daha tercih ediliyor. Bunun nedeni basit, insan gücüne pek başvurulmuyor, masa başından her şey daha kolay. İnternet kullanıcılığı çok arttığı için internette de para kazanma yöntemleri oldukça arttı. Webmaster forumları da buna oldukça fazla yer veriyor. Ben ise şimdi sizlere en çok tercih edilen internetten para kazanma yöntemlerinden bahsedeceğim. Kısaca bahsedip hemen bir diğerine geçeceğim. Çünkü bunların hepsi birer deniz ve iyice araştırılmadan tamamen öğrenilemez. Hemen geçiyorum.

Kategoriler

En başta yayıncılık ile kazanabilirsiniz, sitenizde reklamlar yayımlayarak oldukça iyi gelirler elde edebilirsiniz. Avantajlı yanı düzenli ve çok olmasıdır. Bu konuda da reklam alanına mal olmuş siteler seçilmelidir. İkinci sırada satış ortaklığı ile para kazanabilirsiniz. Bunun için yine en başta sitenizin olması gerekmektedir ama şart değildir. Forumlardan yada sitenizden bazı şeyleri satmadan ortak olursanız yüzde pay alırsınız. Upload yolu ile de para kazanabilirsiniz. İndirim başına ücret ödeyen dowland sitelerine yüklemeler yaparak ve indirilmesini sağlayarak para kazanabilirsiniz. Sorun şudur ki oldukça uzun vadede bir iş. Bir diğer kazanma alanı ise siteleri ve anketleri inceleyerek elde edilebilir. Bunun getirisi çok düşüktür, o yüzden pek tercih edilmez. Ama günde 10-15 dakikanızı ayırarak düzenli para kazanabilirsiniz.

 

Bu kazanma yöntemlerinin ortak ve kötü bir yanı vardır, asla kesin değildir. Ayrıca bazen ilk aylarda sizinde yatırım yapma zorunluluğunuz olabilir. Dediğim gibi bu bir deniz ve bu denizin her bölgesini gezmeden %100 başarı sağlamanız imksanız. İyice araştırın ve size en uygun olanlarını seçin. Araştırmanız öle 1-2 gün değil 1-2 hafta sürsün.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

WordPress Tek Sayfada Görünen Yorum Sayısını Arttırma

Merhaba wordpress severler, Yazdığınız tüm makalelere yorum yazılması bir makale yazarı olarak herkesi çok sevindirir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir