Emir Yakamoz – Nur Erkoç Düetini Yüzbinlerce Kişi Dinledi!

Söz yazarı Emir Yakamoz’un yazdığı ve sevilen isim Nur Erkoç ile düet yaptığı “Farzâd” isimli parça ve klibi bütün dijital platformlarda yayınlandı. 

Emir Yakamoz’un sözlerini yazdığı Farzâd isimli şarkı Nur Erkoç tarafından seslendirildi. Netd müzik tarafından YouTube’a yüklenen şarkı kısa sürede 250 bini aşkın kişi tarafından dinlendi. Yüzlerce kullanıcı ise şarkıyı ne kadar beğendiklerine ilişkin yorumlarda bulundular.

Eserin müzik ve düzenlemesini sanatçı Taner Çalık yaparken Asya Prodüksiyon etiketiyle yayınlanan şarkı bütün dijital platformlarda dinleyicisiyle buluştu.

Emir Yakamoz parçası ve klibi hakkında şu ifadeleri kullandı: “Başta bu kıymetli esere güzel sesiyle eşlik eden Nur Erkoç’a, şarkının bestelenme sürecinde her türlü desteği sağlayan sanatçı Levent Dörter’e, onun sayesinde tanıştığımız ve müziğine hayran kaldığımız Taner Çalık’a, ne olursa olsun, her zaman bize eşlik ederek değer katan Nayino gibi şarkıların söz yazarı ve bestecisi Yüksel Baltacı’ya, Asya Prodüksiyon sahibi Savaş Yakupoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

Klibe NetD Youtube kanalı ve aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=iZzCFbLbWI4

 

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

en zehirli yılanlar

Dünyanın En Zehirli 10 Yılan Türü

Dünyanın En Zehirli 10 Yılan Türü Makalemizin başlık kısmında da belirttiğimiz üzere dünyanın en zehirli 10 yılan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir