dominos-tweet

Domino-S Tweet Severleri Düşünüyor

Dünya pizza devi Dominos’u belki biliyorsunuzdur. Özellikle Amerika da elde ettiği başarılar ile ün salmıştı. 5-6 yıl öncede ülkemizde yoğun bir faaliyete girmişti, birçok yerde bayilik açmıştı. Şimdi dünya pizza devi Domino’Sun tweet severleri ilgilendirecek bir haberi var. Bundan en kazançlı siz çıkıyorsunuz valla. Dominos bir hashtag ile Twitter camiasında ünlenmenizi sağlıyor. Peki bunu nasıl mı yapıyor? Oldukça basit işleyiş tarzı var. Kısaca anlatayım sizlere.

 

#kafangider hashtag’ını barındıran bir tweet atıyorsunuz, tweet’inizi attığınız gün içinde en çok retweetlenen tweet Domino’S pizza kutusunun üstüne basılıyor. Tweet’inizin, kullanıcı adınız falan hepsi gözüküyor. Bu fırsat 2 hafta sürecek bir etkinlik. Üstelik bu şekilde tweet atan herkesin nick’i de pizza kutularının üzerinde yer alacak. Bu pizza kutuları gerçekten kullanılacak.

 

Bir nevi twitter sizin reklamınızı yapıyor. Gerçekten güzel bir uygulama ve bu işten en çok kazanan yine bu fırsatı gerçekleştirenler olacak. Ayrıca bu etkinliğe kafangider.com üzerinden de katılabilirsiniz ki, bu adresten katılan tam 30 şanslı kişiye de indirim kuponu hediye edilmekte.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

Anneler Günü Ne Zaman? Annelere Alınacak Hediyeler Neler?

Merhabalar, Malum anneler günü yaklaşıyor. Bu nedenle bugün ki konumuz anneler günü. Annelere alınabilecek en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir