Sanal Bilgi Sitesi

Canlı Alem ile Özel Dakikalar Yaşama Fırsatı

Canlı Alem ile Özel Dakikalar Yaşama Fırsatı

Yeni nesil kameralı canlı sohbet fırsatını sunan sitemiz üzerinden birçok üyemiz sizleri bekliyor. Farklı sohbetler gerçekleştirmek ve eğlenceli dakikalar yaşamak için hemen ücretsiz üye olabilirsiniz.

Özellikle genel odalarda sohbet yapabilmek adına sadece ücretsiz şekilde üyelik sağlamanız yeterlidir. Daha sonra online olan kameralı üyelerin odalarına giriş yapabilir; hep beraber harika bir sohbet gerçekleştirebilirsiniz. Flash Media altyapı sistemi ile korunan sitemiz, sizlere kesintisiz bağlantı imkanı sunmaktadır.

Görüntülü Chat ile Keyifli Saatler Yaşayın

Günümüzde internet üzerinden yapılacak sohbetler daha çok kameralı ve sesli olarak tercih edilmektedir. Nitekim artık sohbet gerçekleştirilirken her insan karşısındaki kişiyi net olarak görmeyi arzu ediyor.

Buna bir de sesli fırsat eklenince durum daha eğlenceli hale gelmektedir. Gerçek insanlarla genel odalarda ücretsiz şekilde sitemiz üzerinden görüntülü chat ile sohbet gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda gold üyelik işlemi sağlayarak çok daha fazla avantajdan faydalanmanız mümkün. Ayrıca dilerseniz kameralı üyelere çiçek gönderme şansını değerlendirebilirsiniz.

Özel Odalarda Sohbet İmkanından Yararlanın

Genel odaların yanı sıra sitemiz üzerinden özel olarak geçiş yaparak da üyelerle birebir sohbet sağlayabilirsiniz. Bunun için dakika satın almanız yeterlidir. Live Stream özelliğini de kullanan sitemiz bünyesinde, görüntülü konuşma ile hem genel hem de özel odalarda sohbet gerçekleştirmeniz mümkün.

Günün 24 saati boyunca devamlı farklı kameralı üyeler online olmaktadır. Dilediğiniz üyenin olduğu odaya geçiş yapabilir; böylece genel odalarda sohbet gerçekleştirirken, ne zaman isterseniz o kişiyle özel odaya geçiş yapabilirsiniz.

Kaynak : Canlı Alem

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.