Steve Jops Filmi

Beklenen Steve Jobs Filmi Vizyonda

Beklenen Steve Jobs Filmi Vizyonda

Son bir ayın merakla beklenen filmi sonunda vizyonda.

Filmin konusu teknolojinin mucidi olarak bilinen Steve Jobs’un hayatını anlatıyor. Teknoloji mucidi olarak bilinen ve 2011’de hakkın rahmetine kavuşan Steve Jobs’un hayatını ele alan film ‘Jobs’ sinemalarda olucak.

Kadrosu çok ünlü kişileri barındıran film gişe rekorları kıracağa benziyor. Çok büyük emek harcanan film için yeni şeyler geliştirildi. Yönetmen koltuğunda Joshua Michael Stern’in oturduğu ve senaryosunu Matt Whiteley üslendi.

Başrolünde ise Ashton Kutcher’ın yer aldığı film Jobs’un gençlik yılları döneminden başlayarak ölünceye kadar hayat hikayesini anlatıyor. Gerçekten izlenmesi gereken bir film.

Gerek konusu olsun gerekse Steve Jobs’un ibret verici ve merak uyandıran hayatı olsun.

Kimilerine komik gelebilir. Koskoca bir teknoloji dünyasının devi olmak. Çoğu işi şimdi ki teknolojinin devi olarak bildiği Steve Jobs artık filmlerde.  Çoğu teknoloji düşkünü ve Jobs severler filmden ön yerleri almıştır bile.

Gerek kadrosu ile gerek se filmin sahipleri filme olan düşkünlükten çok memnun.

Gelen tepkiler filmin nasıl başarı sağlayacağını gösteriyor. Filmde genellikle Jobs’un teknoloji atılışı ve teknolojide nasıl devleştiği anlatıyor. Aslında filmin başrolündeki oyuncu Ashton Kutcher film için Steve Jobs’a birebir benzetilmiş.

Bu film aslında Mark Zuckerberg Sosyal Ağ filmi gibi insanlığa hizmeti bulunmuş Steve Jobs’un ibretlik veren hayatını filme almıştırlar.

Steve Jops Filmi
Steve Jops Filmi

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

İngiltere Çalışma Vizesi

İngiltere çalışma vizesi , İngiltere’de uzun süre çalışacak insanların alması gereken vize türüdür. İngiltere’de ne kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir