Ankara Antlaşması Vize Uzatma Başvurusu

Ankara Antlaşması Vize Uzatma Başvurusu, İngiltere’ye Ankara Anlaşması Vizesi ile giden kişilerin vizelerinin süresi dolduğu takdirde yapması gereken vize işlemidir.

Ankara Anlaşması Vizesi ile İngiltere’de bir sene kalıp çalışan kişi bu süreyi uzatmak için bu vize uzatma işlemine başvurabilir. Başvurunuz yetkililer tarafından incelenir ve uygun görülmesi durumunda onaylanır. Vize uzatma başvurunuzun üç sonucu vardır.

1- Bu işlemle beraber kişinin Ankara Anlaşması Vizesi süresi üç sene kadar uzatılabilir. Ancak bu durum kesin değildir.

2- Yetkililer başvurunun yeterlilik koşullarını yerine tam olarak getirmediğini düşünür ise Ankara Anlaşması Vizeniz bir ya da iki yıl uzatılabilir.

3- Başvurunuz hiç yeterli olmazsa Ankara Antlaşması Vize Uzatma Başvurusu işleminiz olumsuz yanıt alır ve vizeniz uzatılamaz. Ayrıca bu Ankara Anlaşması Vizenizin de iptal olmasına, sınır dışı edilmenize ve yeniden vize başvurusunda bulunmanızda problemler ile karşılaşmanıza sebep olabilir.

Üç yıllık İngiltere Ankara Vizesi Uzatma Başvurusu yaptığınız halde altı ay ya da bir-iki yıllık bir uzatma çıkar ise İngiltere’de sürekli oturum açabilmek için yeniden İngiltere Ankara Vizesi başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Vize uzatma başvurunuz vize memurları tarafından titizlikle inceleneceği için dosyanızın eksiksiz olması gerekmektedir. Vize uzatma başvurusu için hazırlayacağınız dosyanın tam olması ve vize uzatma başvurunuzun olumsuz yanıt alma ihitmalini en aza indirmek içi firmamızdaki uzmanlar ile görüşmeniz sizin için yararlı olacaktır.

İngiltere Ankara Vizesi Uzatma Başvurusu ile ilgili daha fazla bilgi için : http://ankaraanlasmasi.co/

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

Su Sebili Temizliği

Su Sebil Temizliği insan sağlığının etkili şekilde korunabilmesi ve sağlıklı temiz tüketilebilir suya erişim sağlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir