Ankara Antlaşması İngiltere Çalışan Vizesi

Ankara Antlaşması İngiltere Çalışma Vizesi İngiltere’de iş kurmak, çalışmak ve uzun süre İngiltere’de çalışmanın ardından orada yaşayacak sadece Türkiye vatandaşı olan çalışanların alabileceği İngiltere Çalışma Vizesi türüdür.

Vizeye İnternet’teki formu doldurup İngiltere Konsolosluğundan randevu alarak başvurabilirsiniz. İngiltere Vizesi başvurusu yaparken evraklarınızın eksiksiz olmasına çok dikkat etmelisiniz. Bu yüzden vize başvurusu dosyanızı hazırlarken bir uzmana danışmanız sizin için en iyisi olacaktır. Vize başvurunuzun olulu olumsuz sonucunu iki-üç hafta içerisinde öğrenebilirsiniz. Başvurunuz reddedilirse itiraz edebilirsiniz.

Bu çalışma vizesini almak için de bazı şartları yerine getirmelisiniz. Ancak diğer çalışma vizelerindeki şartlar bu vizede değişiklik gösterebilir ya da vize başvurusunda bulunan kişinin mesleğine göre esneklik gösterebilir.

Ankara Antlaşması İngiltere Çalışma Vizesi ile İngiltere’de serbest meslek yapmak isterseniz ileri seviye İngilizce bilmek zorundasınız. Bu vize ile İngiltere’de iş kurmak isterseniz de açacağınız iş yerinin büyüklüğüne göre sermayeye sahip olduğunuzu belgeler ile birlikte vize başvurunuzda göstermeniz gerekmektedir.

Ankara Antlaşması İngiltere Çalışma Vizesi kapsamında İngiltere’deki mesleki geliştirme kurslarına da katılabilirsiniz. Ayrıca bu vizeyi alırken yapacağınız mesleğe göre başlangıç ya da orta düzey İngilizce biliyorsanız bunu geliştireceğinizi taahhüt ederek dilinizi İngiltere’de de geliştirebilirsiniz. Mesleki İngilizce kurslarını işinizden vakit bulabilirseniz topluca bulamazsanız özel olarak ya da İnternet üzerinden de alabilirsiniz.

Ankara Antlaşması İngiltere Çalışan Vizesi ve İngiltere’de Mesleki İngilizce Kursları ile ilgili daha fazla bilgi için: http://ingiltereisvizesi.com/

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

Su Sebili Temizliği

Su Sebil Temizliği insan sağlığının etkili şekilde korunabilmesi ve sağlıklı temiz tüketilebilir suya erişim sağlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir