Ainol Novo 7 Crystal Tablet İncelemesi

Ainol Novo 7 Crystal Tablet İncelemesi

Ainol Novo 7 Crystal Tablet İncelemesi
Ainol Novo 7 Crystal Tablet İncelemesi

Merhaba tablet pc severler,

Ainol Novo 7 Crystal Tablet İncelemesi

7 inç boyutunda olan tablette yüksek çözünürlüklü bir ekran bulunmaktadır.

Tableti kutusundan çıkardığınızda bir ekran koruyucu ile gelmektedir.Kutu içeriğinde garanti belgesi , 1 adet kulaklık,otg kablo,şarj kablosu ve ürünün kullanım rehberi bulunmaktadır.

Ürün incelemesine bakıldığında ürünün iki rengi bulunmaktadır.Bunlardan bir tanesi siyah bir tanesi ise beyaz renk seçeneğidir. Üründe usb girişi,mini hdmı çıkışı,kulaklık girişi ve güç ünitesi girişi bulunmaktadır.

Hoporlör ürünün yan kısmında bulunmaktadır ve işçilik oldukça başarılıdır.

Ürünün üzerinde Home tuşu bulunmaktadır. Bu tuş sayesinde ana ekrana direk dönüş yapılabilmektedir. Ürünün ön tarafında bir adet kamera bulunmaktadır.

Cihaz android sürümünün 4.1.1 olanını kullanmaktadır. Cihazda merak edilen konular arasında dokunmatik başarısı,internet performansı ,cihazın hız performasıdır. Cihazın dokunmatik başarısının orta düzeyde olduğunu düşünmekteyiz.Bazı durumlarda dokunmatik algılayıcısı algılamayabiliyor.Yeterli hassaslıkta değil.

Fakat hız performansına bakıldığında cihaz gayet hızlı ve tatminkar derecededir. Cihazınızdan gazeteleri okuyabilirsiniz.7 inç ekranı olduğundan gazete okumak için ideal bir ekran boyutudur.

Ürün kutudan çıktığından itibaren tvgo uygulamasınıda kullanabilirsiniz.

Bu uygulama sayesinde herhangi bir kanalı canlı olarak izleyebilmektesiniz. Oyunlar bölümü incelendiğinde cihaz ilk geldiğinde birkaç tane oyun yüklü olarak geliyor.İsterseniz kendi beğenilerinize göre oyunlar yükleyip oynayabilirsiniz.

Cihaz oyunlar konusunda başarılı bulunmuştur. 1.5 ghz işlemciye sahip olan bu tablet bilgisayar ihtiyaçlarınızı önemli ölçüde karşılayabilmektedir.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

xiaomi mi a2 lite alınır mı

Xiaomi Mi A2 Lite Alınır mı

Xiaomi markasının ürünlerini uzun zamandan beri takip eden birisiyim. Uzun zamandır bir Xiaomi telefon almak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir