andorid açık kaynaklı uygulamalar

Açık Kaynak Kodlu Ücretsiz 10 Android Uygulaması

Açık Kaynak Kodlu Ücretsiz 10 Android Uygulaması

Mobil cihazlarında açık kaynak kodlara erişim imkanı oldukça azdır. Bu nedenle kullanıcılar bu konularda ciddi oranlarda sıkıntılar yaşamaktadırlar. Özellikle popüler olan uygulamalarda bu kodların olmayışı işimiz biraz daha zorlaştırabilir. Bu nedenle birbirinden değişik uygulamalardan yararlanmak ve bu uygulamaları mobilimizde görmeyi yeğleriz. Peki, açık kaynak kodlu ücretsiz 10 android uygulamasını edinmek mümkün müdür? Evet, bu soruya verebileceğimiz en doğru cevap bu uygulamaların sizin için geliştirilmiş ücretsiz sürümlerinin var olmasıdır. Öyleyse bu tür kodlamalar neler hep birlikte öğrenelim ve mobilimize uygun olan kodu uygulamasını ücretsiz bir şekilde android cihazlarımıza indirelim. Bakalım bunlar neler?

Açık Kaynak Kodlu Android Uygulamaları

Şuan size vereceğimiz birbirinden güzel android uygulamalarını Google play üzerinden rahatlıkla indirebileceksiniz.

  • DuckDuckGo: Bu uygulama her türlü bilgi toplama aracına sahip bir özelliktedir. Özellikle Google kadar hızlı ve arama motorunda sizlere yön gösterebilecek bir özelliği alır. Bu arama motoru özel açık kodlu kaynaktan kesintisiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Özellikle bu uygulamada reklam amaçlı kısıtlamalar söz konusu değil. Siz burada okumak istediğiniz, görmek istediğinizi rahatlıkla görebilme hakkına sahip oluyorsunuz. Tamamen ücretsiz bir uygulamadır.
  • AntennaPod: Podscast uygulamalarını kullana biriyseniz, AntennaPod uygulaması bunu O-destekleyen en iyi sürümlerden birisidir. Açık kaynaklı bu kod ücretsiz olup, mobil ve ya veri paketinizi aşmadan bu uygulamadan yararlanma hakkına sahip oluyorsunuz.
  • OsmAnd Maps Navigation: Size adresi bir kerede gösteren ve yolları karıştırmadan detaylı sunan bu navigasyon uygulamasında açık kaynaklı kod en derin bilgilere ulaşmanıza öncü oluyor.
  • Muzei: Çok gelişmiş bir duvar kâğıdı uygulama programıdır. İstediğiniz resmi bulanıklaştırmak ve netleştirmek tamamen sizin elinizdedir.Bu uyulama mobil ekranınızda var olan uygulamaları daha net görmenizi sağlıyor.
  • DashClock: Ana ekranda size tarihi, hava durumunu, hava derecesini, son haberleri ekran üzerinden gösteren bir uygulamadır.
  • ClipStack: Geçmişi ve işlem panosunu detaylı gösteren uygulamadır.
  • QKSMS: Mesajlaşma kısmını sade bir işlevselliği ile alan uygulamadır.
  • Swiftnotes: Ekran üzerinden basit not alma uygulamasıdır.
  • Mirakel: Ekran üzerinde filtreleme, kilit hareketlerini gösteren uygulamadır.
  • KISSLauncher: Arama çubuğu ile pratik uygulama özelliğine girme sistemidir. Açık kaynak kodlu android uygulamaları bunlardır.

Hakkında: hbilgic

Ayrıca Kontrol Et

xiaomi mi a2 lite alınır mı

Xiaomi Mi A2 Lite Alınır mı

Xiaomi markasının ürünlerini uzun zamandan beri takip eden birisiyim. Uzun zamandır bir Xiaomi telefon almak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir