android iphone egzersiz uygulaması

7 Dakikalık Egzersiz Uygulaması ile daha sağlıklı yaşayın!

Sağlıklı bir vücuda sahip olmanın yolları dengeli beslenme ve tabi ki birde düzenli olarak egzersiz yapmaktan geçer. Fakat birçoğumuz spor salonlarına gidip egzersiz yapacak vakti bulamayacak kadar yoğun çalışıyoruz. İşte bu durumu ortadan kaldıran 7 dakikalık egzersiz uygulaması sayesinde günlük 7 dakikanızı ayırarak sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz.

android egzersiz

İPhone, İPad ve İPod Touch cihazlar da kullanabileceğiniz ücretsiz egzersiz programıdır.7 dakikalık egzersiz uygulaması sayesinde sağlıklı ve düzgün bir vücuda sahip olabiliriz. Bu program sayesinde zamanım yok bahaneleri de ortadan kalkmış ve günlük 7 dakika gibi kısa bir sürede egzersiz yapmanız sağlanmıştır.

Uluslararası araştırmalara dayalı ve başarılı bir egzersiz programıdır. Basit ama etkili bir egzersiz programıdır. Program, 10 saniyelik dinlenme aralıklarının bulunduğu,30 saniye gibi kısa bir sürede gerçekleştirile bilecek 12 basit egzersiz hareketlerinden oluşuyor.

Dinlenme sürelerinin kısa olması ve yoğun olan antrenman çalışması metabolizmanızın günlük çalışması yükselir. Bu sayede zinde ve sağlıklı hissedersiniz. Uygulamanın kullanımı kolay ve baş döndürücü bir tasarımı POR vardır.

Video, ses, resim ve metinlerle desteklenmiş ve bizlere rehberlik eden hem erkem hem de kadın antrenörlerle destekli kendi egzersiz programımızı oluşturabilmemize izin veren bir egzersiz programıdır. Bilimsel olarak etkisi kanıtlanmış ve herhangi bir spor aletine ihtiyaç duymadan yapılabilecek egzersizler sayesinde her zaman ve her yerde sadece 7 dakika gibi kısa bir sürede metabolizmanızı hızlandırabilirsiniz. Programdaki 12 egzersizden her biri için video, ses, görüntü ve metin talimatı bulunması sayesinde daha anlaşılır ve daha kolay egzersizleri gerçekleştirmeniz sağlanmıştır.

iphone egzersiz

İçerisinde barındırdığı takvimi sayesinde aktivitelerinizi de takip edip, haberdar olmanız mümkün. Aynı zamanda da ne kadar kalori yaktığınızı ve gelişiminizi izleyebilir motivasyonunuzu her daim koruyabilirsiniz. Uygulama içerisindeki başarınızı ölçen ve sizleri ödüllendiren sistem sayesinde spor yaparken başarınızı ölçebilirsiniz. 7 dakikalık egzersiz uygulaması sayesinde spor yaparken eğlenceli dakikalar geçirirsiniz.

Android market üzerinden de egzersiz uygulamaları araması yaparak çeşitli uygulamalara ulaşabilirsiniz.

Hakkında: hbilgic

Ayrıca Kontrol Et

hametan krem yüze sürülür mü

Hametan Krem Yüze Sürülür mü?

Hametan krem yüze sülür mü? Şimdiye kadar hametan kremin bu faydalarını duymadıysanız, bu güzel kremin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir