2019 Polis Alımları – POMEM Başvuruları – PMYO Başvuruları

Emniyet teşkilatı personel ihtiyacını karşılamak için 2019 yılında da polis alımlarını gerçekleştirmeye devam edecek.Bu süreçte polis olmak isteyen üniversite mezunu ve lise mezunu gençlerin en doğru şekilde bilgi edinmeleri adına paylaşımların yapıldığı beyazdaktilo sitesini yakından takip etmelerini tavsiye ediyorum. Beyazdaktilo.com sitesinde daha önceki senelerde yapılmış olan POMEM ve PMYO mülakatlarında çıkmış sözlü mülakat sorularından , Polisliğe giriş şartları , POMEM başvurusu , PMYO başvurusu , Polis alımı , Polisliğe engel sağlık şartları  , Emniyet teşkilatı sağlık şartları yönetmeliği , Polis olma şartları , Bekçi alımı , Polislik sözlü mülakatı , Polislik spor mülakatı gibi polisliğe dair bir çok konuda detaylı bilgiler içeren yazılar bulunuyor.

Ayrıca beyazdaktilo site yöneticisi polis olmak isteyen gençlerin merak ettiği sorulara doğru ve hızlı bir şekilde cevap vermekte.Sizde polislikle ilgili merak ettiklerinizi beyazdaktilo.com sitesi üzerinden sorabilirsiniz.İsterseniz beyazdaktilo sitesinde yer alan polislikle ilgili bir kaç faydalı linki de buradan paylaşalım.

2019 yılında gerçekleştirilecek olan polis alımlarından en hızlı şekilde haberdar olmak ve polisliğe donanımlı bir şekilde hazır olmak için aşağıda yer alan bağlantıları ziyaret edebilirsiniz ;

# 2019 POMEM – PAEM – PMYO Detaylı Polis Rehberi

# Polis Olmama Engel Olur mu ?

# Polislik Sözlü Mülakatlarında Sıkça Sorulan Sorular 

beyazdaktilo.com sitesinin yöneticilerini bu özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.İnşallah polis olmak isteyen gençlerin bu hayallerini gerçekleştirmelerinde vesile olurlar.

Hakkında: admin

Ayrıca Kontrol Et

İngiltere Çalışma Vizesi

İngiltere çalışma vizesi , İngiltere’de uzun süre çalışacak insanların alması gereken vize türüdür. İngiltere’de ne kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir