2013 Yaz Modası

Merhaba Sevgili Hanımlar,

2013 yaz sezonu açıldı. Peki ne giyeceğiz?

Bu senenin trend görüntüsüne nasıl ulaşacağız?

İşte size birkaç tüyo.

2013 yaz sezonu yine renklerin hakim olacağı bir dönem olacak.

Narçiçeği, fuşya,sarı,yeşil,saks gibi canlı renkler ön planda olacak.

Siyah ve beyaz yine her sezon olduğu gibi bu sezonda vazgeçilmez olacak. Siyah ve beyazın hakim olduğu monokrom ve çizgili desenler bu sezonun hitleri arasında.

Ayrıca floral baskılar bu sene bütün parçalarda öne çıkıyor. Çantalarda,ayakkabılarda,eteklerde,elbiselerde hatta takılarda bile floral baskılar olacak. Bu sezon dolabınızda mutlaka bulunması gereken bir desen.

Ayakkabı ve çantalarda neon renkleri görmeye devam edeceğiz.

Metalik renkler bu sezonda kendini göstermeye devam edecek. Dore ve lamenin dışında sarı ve yeşilin metalik tonları da ön planda bu sezon.

Bu yaz kahverenginin tonlarından kaçınarak daha canlı ve pastel tonlarda kıyafetler tercih etmeniz sizi daha genç ve modern bir görüntüye ulaştıracak.

Yine bu yaz pantolonlarda çiçek ve etnik baskılı desenler ön plana çıkıyor. Boyları bilek hizasında biten pantolonlar bu senenin hitleri arasında. Şalvar formdaki pantolonları bu yaz  fazla görmeyeceğiz.

2013 yazında şort etekler de trend kıyafetler arasında.

Elbiselerde de yine aynı desenler ön planda. Sıfır kol, kafes modelli,sırt dekolteli uzun tiril tiril elbiseler sezonun öne çıkanları arasında.

Volan detaylı elbiselerde bu sezonda yerini koruyor.

2013 yaz sezonu trend kıyafetler
2013 yaz sezonu trend kıyafetler

Ayrıca Kontrol Et

ilkbahar yaz modası

2019 İlkbahar-Yaz Modası

2019 İlkbahar-Yaz Modası 2019 ilkbahar-yaz modası podyumlarda yerini almaya başladı. Birbirinden canlı renkler ile modaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir