Yetenek Sizsiniz Kıvanç ve Burak’ın Oyun Sırları

10 Mart 2013
3.053 kez görüntülendi

Yetenek Sizsiniz Kıvanç ve Burak’ın Oyun Sırları

Merhaba tv severler,

4 sezondur soluksuz izlenene Yetenek Sizsiniz Türkiye programında artık her geçen sezon daha neler göreceğim diye merak ediyorum.

En son cuma günü çıkan Kıvanç ve Burak ikilisinin yaptığı gösteri ve oyunlar onlar hakkımdaki iyi ve olumlu fikirlerimi pekiştirdi.

Işınlama gösterisindeki yaptıkları ters köşe gerçekten de çok etkileyiciydi,

Peki Neden ?

Öncelikle sunumları zaten kendi tarzlarını oluşturmuş ve çok farklı yönde, kimseyi sıkmıyor ve her oyunda ters köşe yapmayı başarıyorlar. Bu gösteride Kıvanç eğer kapatıldığı kutuda değilde öbür kutuda çıksaydı aslında çok sıradan bir illüzyon veya mental bir gösteri olacaktı.

Önce izleyiciye esprili bir şekilde gösteriyi izlettiler daha sonrada hiç beklenmedik şekilde saklandığı kutudan çıkarttılar.

Kıvanç ve Burak’ın oyun veya gösteri sırları merak konusu, umarım bilen birileri vardır.

Hepinize iyi günler diliyorum…

Yetenek Sizsiniz Kıvanç ve Burak’ın Oyun Sırları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

 1. ömer diyor ki:

  arkadaşlar gözlük numarasının sırrı aslında çok basit. Burakın elleri sahte(yani ellerini ordan çıkarınca sahte eklemler o eldivenli elleri tutuyor) ve dikkat ederseniz kıvanç değnekle Burakın kafasındaki taşa vurduğunda sol elini arkaya götürüyo o sıradada Buraka gözlüğü veriyo. (tabi o taşı tutan eldivenli eller sahte. yani burak gerçek elleriyle kıvançın arkadan gözlüğü vermesini bekliyo. alıncada kafasındaki kaskı hafif yukarı kaldırıp gözlüğü takıyo).

 2. mustafa diyor ki:

  bu adamların yaptıkları sihirbazlıkların aynısının ve hatta daha çoğunu ….. diye bir sitede anlatıyolar. hepsinin hilesini anlatmışlar o sitede.

  1. admin diyor ki:

   Teşekkürler,

Yorum Yaz

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*

su kacagi bulma
su kacagi bulma
tikaniklik acma